Ana Sayfa Firma Profili Ürünler Servis Hizmetleri Teknoloji İletişim  
 
 
       
 
  Lastik Markalarımız  
 


 
     


 

  İletişim Bilgilerimiz  
 
     
Adres : Kemalpaşa Cad. No:22 Pınarbaşı İzmir
Telefon : 0232 479 57 33 - 34
Faks : 0232 479 57 35
E-Mail : info@doguslastik.com
     
 
     
 
  Kampanyalar  
 

Kışın En İyi Dostu Pirelli Kış Lastiklerinden Mont Hediye!


Pirelli, kış aylarının gelmesi ile birlikte "Kış Lastiklerine" ne özel bir kampanyayı başlatıyor. Kampanya kapsamında Pirelli Yetkili Satıcılarından 4 adet kış lastiği alanlar çok şık bir montun sahibi oluyor. 4 adet Pirelli performans grubu lastik alanlara ise şemsiye hediye.

World'e özel + 6 taksit veya 3 ay erteleme imkanının da sunulduğu kampanya kapsamında Yola Devam programına üye olan tüketiciler ayrıca Pirelli Tyrelife programı ile kış lastiklerini her türlü hasara karşı güvence altına alabiliyor.

Sadece karlı yol koşullarında değil, standart lastiklerin tutunma özelliklerini yitirmeye başladığı +7 derecenin altındaki hava sıcaklıklarında güvenlik ve üstün performansı garanti eden Pirelli Kış Lastikleri şimdi mont hediyeli. Hem soğuk kış günlerinde güvenli sürüş keyfini yaşamak, hem de çetin kış şartlarında Pirelli'nin armağanı olan montlarıkullanma olan ağısunan kampanyadan yararlanmak için sizi Pirelli Yetkili Satıcılarına bekliyoruz.Pirelli Yola Devam

Artık her ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olacak bir asistanınız var: Pirelli Yola Devam!

0212 337 42 78 numaralı telefonu her tuşladığınızda Pirelli'nin ayrıcalıklı dünyasında yer almanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Pirelli Yetkili Satıcıları'ndan aldığınız her 2 veya 4 adet otomobil ya da 4x4 lastiğiyle Pirelli Yola Devam'a üye olabilir ve hayatınızı kolaylaştıracak hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Pirelli Yola Devam üyeleri 7 gün 24 saat kesintisiz olarak arayabilecekleri bir merkezden Yol Yardım Hizmetleri, Lastik Değişim Hizmeti, Acil Durum Hizmeti, Organizasyonel Hizmetler ve Destek Hattı'ndan faydalanırlar.*
 

Pirelli Yola Devam üyeleri ayrıca Pirelli tarafından düzenlenen kampanya ve etkinliklerden öncelikli olarak haberdar edilirler. Tüm bunlara sahip olmak için tek yapmanız gereken Pirelli Yetkili Satıcıları'ndan 2 veya 4 adet otomobil ya da 4x4 lastiği satın almak. Sonrasında Yetkili Satıcımızın size vereceği Yola Devam veya P Zero kartlarını teslim alabilirsiniz.

Teslim aldığınız kartların arkasında da belirtilen 0212 337 42 78 numaralı telefonu 15 iş günü içerisinde saat 09:00 -18:00 arasında arayarak Müşteri Hizmetleri Servisimize bildirdiğinizde veya www.yoladevamaktivasyon.com internet sayfasına girerek fatura ve kişisel bilgilerinizi sisteme kaydederek siz de Pirelli Yola Devam ile ayrıcalıklar dünyasındaki yerinizi alabilirsiniz.

Faturanızı da size verilen faks numarasına gönderdiğinizde üyeliğiniz aktif hale getirilir. Üyeliğinizin aktive edilmesinin ardından, Yola Devam veya P Zero Kart'ınızı üyeliğinizin geçerlilik süresi boyunca kullanabilirsiniz. Pirelli Yola Devam ile ilgili detaylı bilgi Pirelli Yetkili Satıcıları'nda.

* Verilen hizmetler ve sahip olduğunuz kart, satın aldığınız lastik grubuna bağlı olarak farklılık gösterir.
 


Kendinizi ve lastiklerinizi güvence altına alın

Tyrelife Nedir?
Tyrelife Programı, delinme, kaldırıma veya başka bir engele çarparak kesilme, veya yangın sonucu tamiri mümkün olmayan derecede hasar görmüş olan lastiklerin değiştirilmesini garanti eden kapsamlı bir uygulamadır.


Tyrelife Programı'nın İçeriği
Pirelli Yetkili Satıcılarımız'dan 4 adet Pirelli marka Yüksek Performans (V-W-Y-Z), Run Flat, 4x4 veya Kış Lastiği aldığınızda Yola Devam kapsamında P Zero Kart üyeliği ile birlikte Tyrelife uygulamasından yararlanma hakkını kazanırsınız.

Yukarıda belirtilen nedenlerden dolayı tamiri mümkün olmayan derecede hasar görmüş olan Pirelli marka lastiklerini Pirelli Yetkili Satıcıları'na getiren müşterilerimizin lastikleri fatura tarihinden itibaren aşağıda belirtilen koşullar çerçevesinde;

 • ilk 6 aylık kullanım süresi veya 5,000 Km kullanım mesafesi içerisinde (iki seçenekten ilk ulaşılan geçerli sayılacaktır) birebir yenisi ile (aynı desen ve ölçü) lastik ücreti alınmaksızın değiştirilir.

 • İkinci 6 aylık kullanım süresi veya 5,000 ile 10,000 Km kullanım mesafesi içerisinde (iki seçenekten ilk ulaşılan geçerli sayılacaktır) fatura tutarı üzerinden %50 indirim yapılarak birebir yenisi ile (aynı desen ve ölçü) değiştirilir.

İki seçenekten ilk ulaşılan (10.000 Km veya 12 ay) Tyrelife üyelik süresinin bitimini belirleyecektir ve Tyrelife üyeliğiniz o an itibari ile son bulmuş olacaktır.
Önemli:
Tyrelife üyeliğinizin devamlılığını sağlamak için;

 • İlk 5,000 Km'lik kullanım mesafesi tamamlanmadan veya lastiklerin fatura tarihinden itibaren ilk 6 ay içerisinde, Pirelli Yetkili Satıcısı'na giderek satın aldığınız Pirelli lastiklerinizin kontrolünü yaptırmanız gerekmektedir.

 • Düzenli lastik kontrolünü Pirelli Yetkili Satıcı'sına giderek ilk 5,000 Km kullanım mesafesi veya ilk 6 aylık kullanım süresi (iki seçenekten birinin tamamlanması durumda) içerisinde yaptırmayan müşterilerimizin Tyrelife üyelik hakları son bulur.


Tyrelife Programı'nın İşleyişi
 

 1. Tyrelife Üyelik Süreci

  • 4 adet Pirelli Marka V-W-Y-Z, Run Flat, 4x4 veya Kış Lastiği aldığınızda,

  • Pirelli Yetkili Satıcısı, P Zero Kart , Tyrelife Broşürü ve Yola Devam Broşüründen oluşan dosyayı size bilgi vererek teslim eder.

  • Pirelli Yetkili Satıcısı, dosyanın içinde bulunan Tyrelife broşüründeki takip bölümüne gerekli bilgileri yazar ve kaşeler, size ‘‘bir sonraki ziyareti mutlaka belirtilen zaman veya km sınırları kapsamında yapmanız gerektiğini aksi halde Tyrelife üyeliğinizin devam etmeyeceğini'' belirtir.
    

 2. P Zero Kart ve Tyrelife Üyelik Aktivasyon Süreci

  • Dosyanın içinde bulunan P Zero Kart üzerindeki Yola Devam Çağrı Merkezini arar, kişisel ve araç bilgilerinizi paylaşır, faturanızı fakslar ve böylece P Zero Kartınız aktive olur, Yola Devam üyeliği ve Tyrelife süreci başlar.

  • Bu işlemi lastiği satın aldıktan ilk 15 gün içerisinde gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
    

 3. Düzenli Lastik Kontrolü

  • İlk 6 ay veya ilk 5000 Km'lik kullanım mesafesi içerisinde (hangisi önce gerçekleşirse) düzenli lastik kontrolü için Pirelli Yetkili Satıcısı'na gelmek müşterimizin yükümlülüğündedir.

  • Pirelli Yetkili Satıcısı lastik kontrolü için gelen müşterisinin lastiklerini kontrol eder, Tyrelife broşüründe kontrolün yapıldığını belirten bölümü kaşeler ve Yola Devam Çağrı Merkezi'ni arayarak kontrolünü yaptığı müşterisinin bilgilerini verir, böylece Tyrelife kapsamında kalmaya devam edersiniz.

  • Düzenli Lastik Kontrolü zorunlu bir işlemdir.

Lastik Değişimi nasıl olacak?

 • 0-6 ay kullanım süresi veya ilk 5.000 Km kullanım mesafesi içerisinde

Delinme, kaldırıma veya başka bir engele çarparak kesilme veya yangın sonucu tamiri mümkün olmayacak derecede hasar görmüş olan lastik veya lastikler yenisi ile birebir (aynı desen ve ölçü) değiştirilir.

 • 6-12 ay kullanım süresi veya 5.000 – 10.000 Km kullanım mesafesi içerisinde (0 - 6 ay veya ilk 5.000 Km içerisinde Pirelli Yetkili Satıcısı'na gitmiş, lastik kontrolünü yaptırmış, Tyrelife kapsamında olan)

Delinme, kaldırıma veya başka bir engele çarparak kesilme veya yangın sonucu tamiri mümkün olmayacak derecede hasar görmüş olan lastik veya lastikler fatura tutarı üzerinden %50 indirim yapılarak yenisi ile birebir (aynı desen ve ölçü) değiştirilir.
 

 
     
       
 
  Ana SayfaFirma Profili  |  Ürünler  |  Servis Hizmetleri  |  Kampanyalar  |  Teknoloji  |  İletişim  |

Her Hakkı Saklıdır. © Doğuş Lastik ve Servis Tic.Ltd.Şti.